Skrzaty w WDK w Ślesinie
Dnia 27 marca dzieci z grupy "Skrzaty" wybrały się do WDK w Ślesinie na zajęcia przygotowane przez Panią Agnieszkę Wełniak oraz Panią Justynę Widawską. Panie przygotowały dla dzieci zajęcia poświęcone wiośnie. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach- plastycznych, ruchowych, manualnych. Serdeczne podziękowania dla Pań za tak interesujące zajęcia,