Konkurs recytatorski "Polscy poeci dzieciom"

Dnia 20 lutego w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorki "Polscy poeci dzieciom". Dzieci znakomicie przygotowały się do swoich występów, co można zauważyć w poniższej galerii i na Facebooku przedszkola. Dzieci recytowały wiersze różnych polskich pisarzy były wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Małgorzaty Strzałkowskiej i innych. Nasze trzyosobowe jury oceniało dzieci pod względem kryteriów, co dało następującą klasyfikację. 

W kategorii wiekowej 3-4 latki :

  1. Gabriela Woźniak
  2. Helena Kępińska
  3. Maurycy Kolebacz

 

W kategorii wiekowej 5-6 latki:

  1. Antoni Michalski
  2. Filip Jarząbek
  3. Nina Hojka 

Każdy z uczestników został nagrodzony nie tylko brawami od publiczności, ale także dyplomem oraz upominkiem przypominającym mu, że warto brać udział w konkursach i nie zawsze trzeba być na podium, bo liczy się dobra zabawa i rozwijanie swoich umiejętności. 

Serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie i ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.