"Podaj dalej dobro" projekt w grupie "Skrzatów" .
Dnia 17 lutego dzieci z grupy "Skrzaty" uczestniczyły w projekcie "Podaj dalej dobro" Projekt miał na celu obdarowywanie napotkanych osób sadzonkami kwiatów z plakietkami życzącymi miłego dnia, uśmiechu, spokoju, zasadzenia dalej dobra i innymi. W tym roku dzieci również zachęcamy do zbiórki oraz adopcji zwierząt ze schroniska w Bydgoszczy na ulicy Grunwaldzkiej 298- zbiórka w naszym przedszkolu potrzebnych rzeczy trwa do końca lutego. Dzieci odwiedziły pobliską przychodnię, sklepy, pocztę, Szkołę Podstawową, a największą radość i niespodziankę sprawiliśmy seniorom, którzy spotkali się w WDK w Ślesinie. Projekt ten dostarczył dzieciom wiele radości co można zobaczyć w poniższej galerii. Dzieci okazywały wszystkim napotkanym życzliwość i uśmiech, a co najważniejsze pokazali, że dobro można czynić codziennie niezależnie od okazji.