Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: ,,Radość płynąca ze świąt Bożego Narodzenia"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wychowawcom, Opiekunom, Dzieciom z  przedszkoli należących do gminy Nakła nad Notecią za udział  w  przedszkolnym konkursie plastycznym ,,Radość płynąca ze świąt Bożego Narodzenia".

Otrzymaliśmy piękne różnorodnie wykonane prace plastyczne.
Głównym celem konkursu było przede wszystkim kultywowanie świątecznej tradycji poprzez tworzenie pracy bożonarodzeniowej, nawiązującej do rodzinnego ciepła, radości i spokoju. Mamy nadzieję, że czas spędzony z dzieckiem okazał się być magiczny i wyjątkowy, w efekcie czego powstały bardzo różne, piękne prace.


Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce Michał Marzyński     Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Nakle nad Not.


II miejsce Bruno Dacyk           Przedszkole nr 2 w Nakle nad Notecią


III miejsce Piotr Tomaszek       Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku
 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy

Sponsorem nagród jest Rada Rodziców przy Przedszkolu w Ślesinie za co ogromnie dziękujemy.

         GRATULUJE SERDECZNIE

ORGANIZATOR  
mgr Magdalena Siwak