Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu fotograficzno-plastycznego "Piękna Polska oczami przedszkolaka"

W dniu 5 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego konkursu fotograficzno-plastycznego "Piękna Polska oczami przedszkolaka". Dzieci z różnych przedszkoli dostarczyły pracę, jury wybrało zwycięzców. 

Nagrody przyznane były w dwóch kategoriach wiekowych 3 i 4 latki oraz 5 i 6 latki. 

W pierwszej kategorii wiekowej :

1 miejsce - Wiktor Heftowicz -ZSP w Paterku

2 miejsce - Aleksander Boinski - Przedszkole nr 2 w Nakle nad Notecią

 

W  drugiej kategorii wiekowej:

1 miejsce -Cezary Kościerski - Przedszkole w Ślesinie 

2 miejsce - Wojciech Poliwko - ZSP w Paterku

3 miejsce- Leon Ciarkowski  - Przedszkole nr 2 w Nakle nad Notecią

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.