Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu fotograficzno-plastycznego "Piękna Polska oczami przedszkolaka"
W dniu 5 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego konkursu fotograficzno-plastycznego "Piękna Polska oczami przedszkolaka". Dzieci z różnych przedszkoli dostarczyły pracę, jury wybrało zwycięzców.
Nagrody przyznane były w dwóch kategoriach wiekowych 3 i 4 latki oraz 5 i 6 latki.
W pierwszej kategorii wiekowej :
1 miejsce - Wiktor Heftowicz -ZSP w Paterku
2 miejsce - Aleksander Boinski - Przedszkole nr 2 w Nakle nad Notecią
W drugiej kategorii wiekowej:
1 miejsce -Cezary Kościerski - Przedszkole w Ślesinie
2 miejsce - Wojciech Poliwko - ZSP w Paterku
3 miejsce- Leon Ciarkowski - Przedszkole nr 2 w Nakle nad Notecią
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.