IV Bieg o Liść Dębu z Parku Hrabiny Anieli Potulickiej
W dniu 31 maja odbył się IV bieg o Liść Dębu z Parku Hrabiny Anieli Potulickiej. Nasze przedszkole było reprezentowane przez liczną grupę przedszkolaków. Każdy zdobył nowe sportowe doświadczenie, a co ważne jego wysiłek został nagrodzony medalem. Należy wspomnieć, że trójka z naszych przedszkolaków stanęła na podium, tak więc
- Julian Franczak zdobył 1 miejsce
- Jan Łukomski zdobył 1 miejsce
Antonina Stóff
Serdeczne gratulacje dla wszystkich i życzymy dalszych sukcesów.