"Zwierzęta świata"- zajęcia w grupie Jeżyki prowadzone przez Igora

Dnia 27 marca w grupie "Jeżyki" odbyły się zajęcia pt.:" Zwierzęta świata", które były poprowadzone przez kolegę z grupy Igora L. Chłopiec przygotował się sumiennie do zajęć, przygotował zadania dla wszystkich dzieci, opowiadał o ciekawostkach na temat zwierząt z całego świata. Dzieci z zaangażowaniem i zaciekawieniem uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez kolegę, co można zauważyć na poniższych zdjęciach. Miejmy nadzieję, że zajęcia z Igorem powtórzą się w przyszłości. Wielkie brawa za odwagę dla Igora.